PUIDUST MAJAKESTEGA VÕTMENAGI

Kui teie ostu summa ületab 30.00 , siis saadame teile paki tasuta!

PUIDUST MAJAKESTEGA VÕTMENAGI

Puidust majakestega võtmenagi on praktiline võtmenagi, mis lisab unikaalset maalähedust ja soojust igasse koju. See võtmenagi on valmistatud puidust ning sellel on mitu armsat majakest, mis annavad sellele erilise võlu ja iseloomu.

Puidust majakestega võtmenagi on mitmekülgne ja praktiline lisand teie kodu sisustusele. See võimaldab hoida oma võtmed korralikult organiseerituna ja alati käeulatuses. Võtmenagi disain pakub mugavat võimalust riputada võtmed, tagades seeläbi, et need on alati kergesti leitavad.

Puidust majakestega võtmenag ei ole mitte ainult praktiline, vaid ka kaunis kaunistus igas kodus. Seda võib paigutada koridori, esikusse või mujale teie valitud ruumi, et see toimiks pilkupüüdva elemendina ja loob hubase tervituse kõigile teie külalistele.

See võtmenagi võib olla suurepärane kingitus nii endale kui ka teistele. Selle ainulaadne disain ja käsitöö lisavad teie koju isikupära ja omapära. See on suurepärane kingitus neile, kes hindavad looduslikku ilu ja soovivad oma kodu kujundada unikaalsel viisil.

Mõõdud: 25 x 13 cm

Materjal: puit

29.90 

Kui teie ostu summa ületab 30.00 , siis saadame teile paki tasuta!