Ostukorv

ostukorvi lisatud
Tootekategooriad

Müügitingimused

  1. Üldtingimused

1.1 Eesti Meremuuseumi e-pood tegeleb kogude ja näitustega seotud trükiste, rõivaste, reproduktsioonide ning meenete müügiga.

1.2 Eesti Meremuuseumi e-poest ostes kohalduvad käesoleva lepingu tingimused, e-poe toodete hinnakiri ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

Tellimistingimuste ja kehtivate e-poe toodete hinnakirjaga on võimalik tutvuda Eesti Meremuuseumi e-poe koduleheküljel.

  1. Toodete tellimise kord

2.1 Tellija valib endale sobivad tooted, määrab toodete koguse, toodete eest tasumise ja kohaletoimetamise viisi. Enne lõplikku tellimuse esitamist on tellijal võimalik tellimus üle vaadata ja seda muuta. Seejärel tellija kinnitab tellimuse, vajutades pärast maksmist nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Vastasel juhul tellimust ei aktiveerita. Pärast makse kinnitamist saadetakse tellija e-posti aadressile teade tellimuse kinnituse kohta. Tellimusi saab esitada eesti või inglise keeles.

  1. Toodete kohaletoimetamine

3.1 Kohaletoimetamise viis

3.1.2 Tellitud tooted toimetab tellijani Eesti Meremuuseumi e-pood, mille operaator on Sokisahtel OÜ (reg nr 11894845).

3.2 Toodete kohaletoimetamise viis:

3.2.1 Omniva/Itella pakiautomaat

– Tellitud tooted jõuavad tellijani Omniva pakiautomaadi kaudu 2–4 tööpäeva jooksul alates tellimuse kinnituse saamisest tellija e-posti aadressile (v.a reproduktsioonid).

– Tellitud reproduktsioonid jõuavad Omniva pakiautomaati kuni 7 kalendripäeva jooksul (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

– Kohaletoimetamise tasu alates 30 (kolmkümmend) eurosest ostust on 0 (null) eurot.

– Tellija valib tellimisvormis antud nimekirjast endale lähima asukohaga pakiautomaadi.

– Tellimuse pakiautomaati jõudmisel saadetakse tellija mobiiltelefonile ja e-posti aadressile teade, kus on kirjas pakiautomaadi asukoht, lahtiolekuajad ning personaalne uksekood. Uksekoodi sisestamisel pakiautomaadi uks avaneb ja tellija saab tellitud paki kätte. Tellimust hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates sõnumi saatmisest tellija mobiiltelefonile ja e-posti aadressile. Kui tellija ei ole 7 kalendripäeva jooksul pakki automaadist välja võtnud, tagastab Omniva paki Eesti Meremuuseumile. Sel juhul võtab Eesti Meremuuseum tellijaga ühendust paki kättesaamise täpsustamiseks. Juhul, kui tellijaga ei saada ühendust või ei saavutata kokkulepet, kuulub tellimus tühistamisele. Tellimuse eest tasutud summa tagastatakse tellija arveldusarvele, välja arvatud reproduktsioonide ja nende eritellimuste puhul. Tellitud reproduktsioonid ja nende eritellimused tühistamisele ei kuulu.

3.1.2 Eesti Meremuuseumi muuseumipood

Paki kättesaamine Meremuuseumi muuseumipoest on tasuta. Tellitud tooted, välja arvatud reproduktsioonid, jõuavad tellija valitud asukohaga muuseumipoodi järgmisel tööpäeval juhul, kui tellimus on tehtud tööpäeval enne kella 14.00. Tellimused, mis on tehtud pärast kella 14.00, jõuavad soovitud asukohaga muuseumipoodi ülejärgmiseks tööpäevaks. Tellitud reproduktsioonid jõuavad muuseumipoodi 5 tööpäeva jooksul (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku). Tellijale saadetakse tellimuse poodi jõudmise kohta teade e-posti aadressile. Tellija saab tellimuse muuseumipoest kätte 14 kalendripäeva jooksul isikuttõendava dokumendi alusel. Kui tellija ei ole tellimusel 14 kalendripäeva jooksul järel käinud, võtab Eesti Meremuuseumi tellijaga ühendust paki kättesaamise täpsustamiseks. Juhul, kui tellijaga ei saada ühendust või ei saavutata kokkulepet, kuulub tellimus tühistamisele (v.a reproduktsioonide puhul). Tellimuse eest tasutud summa tagastatakse tellija arveldusarvele, väljaarvatud reproduktsioonide ja nende eritellimuste puhul. Tellitud reproduktsioonid ja nende eritellimused tühistamisele ei kuulu.

3.1.3 Paki tellimine välismaale

Eesti Meremuuseumi e-poe kaudu on võimalus tellida tooteid väljapoole Eesti Vabariiki. Välismaale tellimiseks valige riikide nimekirjast sobiv sihtpunkt. Kui soovitud riiki ei ole saadetavate riikide nimekirjas, palun võtke ühendust e-posti aadressil . Olenevalt riigist kulub saadetise kohale jõudmiseks 7–30 tööpäeva (v.a reproduktsioonide puhul). Tellitud reproduktsioonid jõuavad soovitud sihtpunkti 10–38 tööpäeva jooksul (v.a eritellimused, mille puhul valmimise aeg ning sobiv kättetoimetamise viis lepitakse kliendiga eraldi kokku).

3.2 Toode peab jõudma tellijani tervena ja kinnises pakendis. Transpordil viga saanud tootest anda kohe teada e-posti aadressil .

  1. Tellimusest taganemine 

4.1 Tellijal on õigus tellimusest taganeda 14 kalendripäeva jooksul alates toote kättesaamise päevast (v.a reproduktsioonide ja Meremuuseumi aastapileti puhul, loe punkt 4.7).

4.2 Tellimusest taganemiseks tuleb tellijal esitada kirjalikult e-posti aadressile taganemisavaldus. Taganemisavalduses tuleb ära märkida, tellimuse number, tellija ees- ja perekonnanimi, tellija pangakonto number ja pangakonto valdaja nimi.

4.3 Juhul, kui tellija taganeb tellimusest, kohustub tellija viivitamatult tagastama kasutamata ja kahjustamata tooted, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva jooksul alates taganemisavalduse ärasaatmisest. Tellija võib tooted tagastada Eesti Meremuuseumi muuseumipoodi või posti teel aadressile: Eesti Meremuuseum, Vesilennuki 1, 10415 Tallinn.

4.4 Eesti Meremuuseum tagastab tellijale tagastatud toodete eest tasutud summa ja kohaletoimetamise tasu ulatuses, mis vastab tellija poolt tasutud summale, kuid mitte rohkem kui 2.49 + km. Juhul, kui tellija tagastab tooted osaliselt, siis kohaletoimetamise tasu ei tagastata. Eesti Meremuuseum tagastab raha 3–14 kalendripäeva jooksul pärast tagastatava toote Eesti Meremuuseumisse jõudmist. Juhul, kui tagastamise põhjuseks on puudustega toode, tagastab Eesti Meremuuseum tellijale saatmiskulud täies ulatuses.

4.5 Kui tellitud toode on kasutatud või kahjustatud, siis on Eesti Meremuuseumil õigus nõuda kahju hüvitamist kuni toote müügihinnani sõltuvalt toote väärtuse langusest. Vastav summa arvatakse maha tellijale tagastatavast summast.

4.6 Juhul, kui tellimus on saatmise käigus kannatada saanud, palun võtke ühendust Eesti Meremuuseumi veebipoe e-posti aadressil .

4.7 Tellija poolt tellitud reproduktsioonide ja Meremuuseumi aastapiletite puhul ei kehti 14-päevane taganemisõigus, kuna tellitud tooted on valmistatud tellija isiklikke soove arvestades. Pretensioonide või küsimuste korral palun kirjutage e-posti aadressil .

  1. Pretensiooni esitamine

5.1 Tellijal on õigus esitada toote kohta pretensioone Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatud aja jooksul Eesti Meremuuseumi e-posti aadressil .

  1. Tellija kohustused

6.1 Tellija on kohustatud tellimuse edukaks teostamiseks sisestama tellimusse korrektsed vajalikud andmed: ees- ja perekonnanimi, kontakttelefon ja e-posti aadress; vajadusel kohaletoimetamise aadress.

6.2 Juhul, kui tellija esitatud andmed on ebatäpsed või mittetäielikud, ei ole Eesti Meremuuseumil võimalik toote tellimust täita. Võimaluse korral võtab Eesti Meremuuseum tellijaga toote tellimuse osas ühendust.

6.3 Tellimuse vormistamisel nõustub tellija Eesti Meremuuseumi e-poes sätestatud kasutustingimustega.

VÕTA ÜHENDUST

    Meie veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute veebilehe põhifunktsioonide toimimiseks ja kasutaja eelistuste salvestamiseks vajalike küpsiste kasutamisega.

    salvesta eelistused loe rohkem