PUIDUST MAJAKA NAGI

Kui teie ostu summa ületab 30.00 , siis saadame teile paki tasuta!

PUIDUST MAJAKA NAGI

Puidust majakaga nagi on stiilne sisustuselement, mis lisab teie kodule mereäärset võlu ja unikaalsust. See puidust nagi on inspireeritud majaka kujundusest ning pakub praktilist viisi riputada riideid, mantleid või võtmeid.

Puidust nagi on valmistatud kvaliteetsest puidust, mis tagab vastupidavuse. Sellel on unikaalne disain, mis jäljendab majaka kujutist. Nagi pakub silmailu ja lisab ruumile merehõngulist ilmet.

Olenemata sellest, kas soovite riputada riideid, käekotte, rätikuid või võtmeid, pakub see nagi praktilist ja korralikku lahendust. Majaka kujundus on ka suurepärane viis näidata oma armastust mere ja meresõidu vastu ning tuua selle teema oma interjööri.

Puidust nagi ei ole mitte ainult funktsionaalne, vaid ka pilkupüüdev sisustuselement. Seda saab paigutada koridori, esikusse, vannituppa või mistahes muusse ruumi, kus soovite lisada merehõngulist ja elegantset detaili. See annab teie kodule unikaalse ja isikupärase atmosfääri ning toob mere lähemale.

See puidust majaka nagi võib olla suurepärane kingitus merearmastajatele, merereisijatele või neile, kes hindavad unikaalset ja kvaliteetset käsitööd. Selle disain ja mere teemaga seotud elementide kasutamine teevad sellest kingituse, mis toob naeratuse saaja näole ning pakub praktilist ja kaunistust.

Mõõdud: 9 x 34 cm

Materjal: puit

29.90 

Kui teie ostu summa ületab 30.00 , siis saadame teile paki tasuta!