VALGE KALAVAAGEN

Kui teie ostu summa ületab 30.00 , siis saadame teile paki tasuta!

VALGE KALAVAAGEN

Valge kalavaagen elegantne ese, mis toob mereäärse õhustiku teie lauale. See valge kalavaagen on inspireeritud mereelu ilust ning pakub stiilset ja praktilist viisi serveerida mereandidega einet või kaunistada oma interjööri.

Valge kalavaagen on valmistatud kvaliteetsest materjalist, mis tagab selle vastupidavuse ja vastupidavuse. Sellel on kaunis valge viimistlus, mis lisab puhtust ja elegantsi. Võite olla kindel, et see vaagen toob esile toidu ja mereandide ilu ning loob kaunilt kaetud laua.

Valge kalavaagen ei ole mitte ainult praktiline ese, vaid ka pilkupüüdev dekoratiivne detail. Seda saab kasutada köögis, söögitoas, elutoas või mujal teie valitud ruumis, et tuua esile merehõngulist stiili ja kaunistada oma kodu.

See valge kalavaagen võib olla suurepärane kingitus mereandide austajatele, merehuvilistele või kõigile, kes hindavad kaunist ja stiilset köögitarvet. Selle elegantne disain ja mere teemaga seotud elemendid teevad sellest kingituse, mis toob rõõmu ja praktilisust igasse kodusse.

Avastage mere ilu ja andke oma lauale mereline hõng, mis lummab teie külalisi!

Mõõdud: 31 x 9 cm

34.90 

Kui teie ostu summa ületab 30.00 , siis saadame teile paki tasuta!